sub_BG
Гардеробні кімнати Гардеробні кімнати Гардеробні кімнати Гардеробні кімнати Гардеробні кімнати Гардеробні кімнати

Гардеробні кімнати

– дизайн – проект – реалізація –

ЗАМОВИТИ

Гардеробні системи

Основою гардеробних систем є алюмінієвий профіль, який дає можливість розмістити полки, тумби і додаткові секції в будь-якому зручному місці вашого гардеробу. Дані системи додадуть легкість, багатофункціональність і зручність Вашому будинку.

Гардеробні з ДСП

Основою даних систем є корпус з ДСП, який наповнюється різними видами систем зберігання: кошики для взуття, брючніци, галстучніц, полки, ніші, все що прийнятно вашому смаку. Дані системи місткі, міцні, багатофункціональні, а також зручні для користування.

Розсувні системи

Розсувні системи – це алюмінієвий профіль з різними видами наповнення, який розсувається за допомогою міцних роликів. Ці системи допоможуть приховати в вашому домі ніші, комори і багато іншого. Розсувні системи – це цікаве рішення в дизайні і можливість зробити ваш будинок вільним від зайвих шаф.

ЗАЯВКА

1

3D ПРОЕКТ

2

ЗАМІР

3

ДОГОВІР

4

ВИГОТОВЛЕННЯ

5

ВСТАНОВЛЕННЯ

6

Як замовити гардероб?

Надішліть заявку. З Вами обов’язково зв’яжеться наш дизайнер. Він відповість на всі питання і допоможе визначиться з конструктивом Вашої майбутньої меблів.

З урахуванням всіх Ваших побажань ми створюємо 3-D проект. І тільки після затвердження проекту, ми робимо детальний кошторис.

схема гардероба3

Після узгодження вартості і проекту до Вас виїжджає заміряє. Замір проводиться за допомогою рулетки, нівеліра, електронний далекомір, кутомір і планшета.

схема гардероба3схема гардероба3

Що входить в договір? Договір, Специфікація матеріалів, Креслення з розмірами. Після підписання всіх документів і внесення передоплати 80%, договір вступає в силу.

схема гардероба3

Вибрані матеріали обробляються на дорогому високоточному обладнання і проходить подвійний контроль якості. Після упаковується і доставляється на адресу для установки.

схема гардероба3схема гардероба3

Перед доставкою з Вами зв’язується відповідальна особа і погоджує час і дату установкі.После установки підписується акт виконаних робіт і з цього моменту вступає в силу гарантійні зобов’язання.

схема гардероба3
Задайте питання