sub_BG
Гардеробні кімнати Гардеробні кімнати Гардеробні кімнати Гардеробні кімнати Гардеробні кімнати Гардеробні кімнати

Зробимо гардеробну кімнату за 15 днів

– дизайн – проект – реализация –

Тут Ви підберете оптимальне рішення по створенню гардеробної

Замовити прорахунок

Замовивши гардеробну у нас ви отримаєте

Гарантію 3 роки
advantige
Замір за допомогою лазерного інструменту
advantige
Грамотну подачу креслень і кошторису
advantige
Турботу наших фахівців
advantige
Якісний виріб на довгі роки
advantige

Гардеробні системи

Основою гардеробних систем є алюмінієвий профіль, який дає можливість розмістити полки, тумби і додаткові секції в будь-якому зручному місці вашого гардеробу. Дані системи додадуть легкість, багатофункціональність і зручність Вашому будинку.

Гардеробні з ДСП

Основою даних систем є корпус з ДСП, який наповнюється різними видами систем зберігання: кошики для взуття, брючніци, галстучніц, полки, ніші, все що прийнятно вашому смаку. Дані системи місткі, міцні, багатофункціональні, а також зручні для користування.

Розсувні системи

Розсувні системи – це алюмінієвий профіль з різними видами наповнення, який розсувається за допомогою міцних роликів. Ці системи допоможуть приховати в вашому домі ніші, комори і багато іншого. Розсувні системи – це цікаве рішення в дизайні і можливість зробити ваш будинок вільним від зайвих шаф.

ЗАЯВКА

1

ПРОРАХУНОК

2

ЗАМІР

3

ПРОЕКТ

4

ДОГОВІР

5

ВСТАНОВЛЕННЯ

6

Дізнайтеся більше про

Залишити заявку!

Надішліть заявку. З Вами обов’язково зв’яжеться наш дизайнер. Він відповість на всі питання і допоможе визначиться з конструктивом Вашої майбутньої меблів.

Оріентовні ціни на виготовлення меблів за індивідуальним замовленням

  • Кухня від 8 500грн/м.п.
  • Алюмінієва гардиробная система від 8 000грн/м.п.
  • Гардероб в ДСП від 6 000грн/м.п.
  • Шафа-купе в відкритому профілі, в дзеркалах Н=2700 від 8 000грн/м.п.
  • Шафа з фрезерованими фарбованими фасадами від 11 500грн/м.п.

Після узгодження вартості виробу до Вас виїжджає заміряє. Замір проводиться за допомогою рулетки, нівеліра, електронний далекомір, Угломір і планшета.

схема гардероба3схема гардероба3

З урахуванням всіх Ваших побажань ми створюємо 3-D проект. І тільки після затвердження проекту, ми робимо детальний кошторис.

схема гардероба3

Що входить в договір? Договір, Специфікація матеріалів, Креслення з розмірами. Після підписання всіх документів і внесення передоплати 80%, договір вступає в силу.

схема гардероба3

Перед доставкою з Вами зв’язується відповідальна особа і погоджує час і дату установкі.После установки підписується акт виконаних робіт і з цього моменту вступає в силу гарантійні зобов’язання.

схема гардероба3схема гардероба3
Залишилися питання?
Напишіть нам або ми передзвонимо!

Корисно знати

Гардеробна за індивідуальним проектом?

Гардеробні системи індивідуальні миттєво створять більше простору і можуть бути повністю адаптовані до Вашої кімнаті і способу життя. Відчайдушно шукайте більше місця для зберігання речей і аксесуарів в спальні?

Гардеробні системи ДСП: що собою представляють і які їхні переваги?

Збірка вбиральні з ДСП – популярний для українських споживачів варіант, що дозволяє обзавестися міцною і порівняно недорогий конструкцією для зберігання особистих речей.

Де зробити або розмістити гардероб?

Якщо Вам пощастило мати комору поруч зі спальнею або прямо в ній, це ідеальне місце для розміщення вбиральні, і вона може залишитися окремо від спальні, що позбавить від зайвого клопоту.